Sítě proti hmyzu od f. Krůza

Sítě proti hmyzu – účinná obrana proti dotěrnému hmyzu

Problémy s otravným hmyzem, který atakuje každé léto váš domov, lze v dnešní době řešit již velmi elegantně, chemicky nenáročnou a trvalou cestou. A to díky velmi nenápadným sítím. Tyto sítě proti hmyzu lze považovat za nejlepší a dlouhodobě cenově výhodný způsob, jak se před hmyzem chránit. Jsou velmi užitečným pomocníkem v parných letních dnech, nebudete již muset užívat žádné chemické prostředky. Sítě ani nikterak neomezují ve větrání a nezaclánějí výhledu.

Ochranné sítě firmy Aleš Krůza nenarušují ráz vašeho domova, lze je užít jak do oken, tak u dveří. Taktéž jsou v současnosti již nepostradatelnou výbavou jak nových plastových oken, tak i starších oken dřevěných, stejně tak i rozličných typů dveří.

Velká výhoda těchto sítí je jejich flexibilita, což umožňuje technologie jejich výroby a také způsob instalace. Nebrání tedy zcela normální manipulaci s oknem, jejich otvírání, zavírání i vyklápění.
Rám sítě je barvou přirozeně sladěn s barvou Vašeho okna. Při této nápodobě je užívána též imitace dřeva; firma Aleš Krůza Vám nabízí výběr z několika barev a odstínů. Samotný rám ochranné sítě je potom vyroben z hliníku a to dle rozměrů Vašich oken, aby nedošlo ke vzniku nežádoucích skulin.

Sítě proti hmyzu není nutno složitě udržovat, postačí, když je z nich jednou za čas setřen prach a jiné nečistoty. Jestliže budete umývat samotná okna, tak si s těmito sítěmi rovněž nemusíte lámat hlavu, stačí je pouze odmontovat a po omytí zase nainstalovat na jejich původní místo.

Nenápadnost síťoviny je dána technikou její výroby. Síťoviny Aleš Krůza jsou tvořeny plastovou úpravou skleněných vláken. Síť je tedy pevná a hustá, ovšem též díky vhodné barvě velmi decentní (nejčastěji je užíváno barvy šedé). Sítě jsou vysoce teplotně odolné (od – 40°C až do 100°C), mají ochranu proti UV záření. Jejich další nespornou výhodou je odolnost proti plísním.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.